Hunter postroj Divo světle modrý

849 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter postroj Divo světle modrý“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Model
L, L–XL, M, S, S–M, XS
Materiál
Nylon, Síťovina
Zvláštnosti
nastavitelný, podšívka, Reflexní, Robustní a odolné
Vybavení
světelný / reflexní, Zapínací spona
Výška ve smontovaném stavu
0.5 cm
Délka ve smontovaném stavu
12 cm, 13 cm, 16 cm, 17 cm, 21 cm, 22 cm
Šířka ve smontovaném stavu
18 cm, 21 cm, 26 cm, 27.5 cm, 36 cm, 39 cm
Detail: barva
světle modrá
Barva
modrá
Značka
Hunter
Druh
Postroj

Tento Hunter reflexní postroj pro psy Divo světle modrý je dobrou alternativou ke klasickému obojku, protože zmírňuje tlak na citlivá místa, jako je krk a hrdlo. Je vyroben z robustního nylonu, který odpuzuje nečistoty, a síťoviny. Přesvědčí svou odolností a robustností. Opatřen reflexním povrchem.

Praktická alternativa obojku: Tento Hunter postroj Divo ve světle modré barvě je vylepšením klasického obojku pro psy: Přiléhá příjemně a pohodlně k tělu vašeho psa, takže si může procházku ještě více užít.

Každodenní procházky jsou pro vašeho chlupatého přítele nepostradatelné. Majitel i pes by se měli cítit dobře a bezpečně. K tomu je postroj pro psy jako stvořený. Postroj lze zcela prakticky přetáhnout přes hlavu, aby bylo možné snadno připnout vodítko. Popruh na trup poskytuje dodatečnou stabilitu a úlevu pro krční páteř, protože tahový bod je rovnoměrně přesunut na hrudník a záda. Další výhoda: Váš pes nemůže z postroje vyklouznout, což je obzvláště užitečné a důležité ve stresových situacích. Síťovina zaujme svou odolností proti roztržení a nízkou hmotností, díky čemuž je pro vašeho mazlíčka pohodlná. Je také reflexní a zajišťuje lepší viditelnost ve tmě. Díky polstrování je tento doplněk pro psy příjemný ke kůži a srsti. Postroj je vybaven zapínáním na sponu, takže jej lze rychle nasadit i sejmout.

Pro šťastného psa a šťastného majitele.

Ať už si postroj DIVO oblíbíte kvůli ergonomickému střihu, pestrým barvám, pohodlnému a prodyšnému polstrování nebo všestrannému reflexnímu materiálu 3M Scotchlite, který zajistí bezpečnost vám i vašemu čtyřnohému příteli i za zhoršených světelných podmínek, jedno je jisté: Tento pohodlný postroj se všemi jeho funkcemi rozhodně oceníte a budete ho vždy rádi používat v každodenním životě i při sportovních aktivitách nebo dobrodružstvích se svým čtyřnohým přítelem. Za zmínku stojí zejména druhý, alternativní D-kroužek: Kromě standardní polohy na zádech psa můžete s tímto postrojem svého miláčka uvázat také v oblasti hrudníku – samostatně nebo jako další, druhý pevný bod, abyste mohli svého psa co nejlépe ovládat. Díky možnosti pětinásobného nastavení lze postroj DIVO individuálně přizpůsobit potřebám a tělesné stavbě vašeho psa a při správném zacházení mu padne jako druhá kůže. Takový postroj jste hledali už dlouho – dopřejte svému miláčkovi extra pohodlí a užijte si výrazné barvy, které tak skvěle ladí se srstí psa.

Podrobnosti produktu:

  • 5násobně nastavitelný postroj pro psy
  • Z nylonu
  • Polstrování z prodyšné síťoviny a neoprenu
  • Obzvláště ergonomický
  • s materiálem 3M Scotchlite Reflective
  • Se 2 D-kroužky
  • Barva: světle modrá
  • K dostání v 6 velikostech:
Velikost Možnosti nastavení na krku Možnosti nastavení přes břicho Šířka
XS 19–32 cm 34–47 cm 1,5 cm
S 22–38 cm 45–56 cm 1,5 cm
S–M 30–42 cm 52–68 cm 2,0 cm
M 34–50 cm 56–73 cm 2,0 cm
L 40–59 cm 72–100 cm 2,5 cm
L-XL 46–67 cm 79–107 cm 2,5 cm

V ideálním případě změřte krejčovským metrem obvod břicha psa (B) těsně za předníma nohama v nejširší části hrudního koše. Metr by měl těsně přiléhat k tělu psa, ale neměl by ho škrtit. Mezi metrem a psem by měl zůstat prostor široký asi jako prst. Na základě tohoto obvodu a s přihlédnutím k obvodu krku (A) lze určit správnou velikost postroje. Všechny postroje jsou zpravidla nastavitelné minimálně v oblasti břicha, obvykle však i na více místech, a lze je optimálně přizpůsobit jakémukoli tvaru těla ve prospěch pohodlí při nošení.

Všechny postroje ze sortimentu značky HUNTER se snadno používají, jsou kvalitně zpracované a polstrované.