Hunter postroj Divo, šedý

999 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter postroj Divo, šedý“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Délka ve smontovaném stavu
12 cm, 13 cm, 16 cm, 17 cm, 21 cm, 22 cm
Materiál
Neoprén, Nylon, Síťovina
Zvláštnosti
nastavitelný, podšívka, Reflexní, Robustní a odolné
Vybavení
S prodyšným materiálem, Zapínací spona
Model
L, L–LX, M, S, S–M, XS
Výška ve smontovaném stavu
0.4 cm, 0.5 cm
Šířka ve smontovaném stavu
18 cm, 21 cm, 26 cm, 27.5 cm, 36 cm, 39 cm
Značka
Hunter
Barva
šedá
Druh
Postroj

S tímto reflexním postrojem pro psy Hunter Divo v šedé barvě jsou citlivá místa, jako je krk a hrdlo psa, chráněna, i když pes na vodítku táhne trochu silněji. Je vyroben z lehké a prodyšné síťoviny. Je mimořádně robustní a trvanlivé. Opatřen reflexním povrchem.

Praktická alternativa obojku: Tento postroj pro psy Hunter Divo v šedém provedení vám zpříjemní společné chvíle venku, protože pohodlně obepíná trup vašeho psa, takže mu nevadí tahání a přetahování.

Aby se váš pes při procházkách se svým pánem cítil pohodlně, mělo by vybavení poskytovat vysokou úroveň pohodlí pro vašeho mazlíčka, aniž by byla zanedbána bezpečnost. Postroj lze zcela prakticky přetáhnout přes hlavu, aby bylo možné snadno připnout vodítko. Popruh na trup poskytuje dodatečnou stabilitu a úlevu pro krční páteř, protože tahový bod je rovnoměrně přesunut na hrudník a záda. Další výhoda: Váš pes nemůže z postroje vyklouznout, což je obzvláště užitečné a důležité ve stresových situacích. Je vyroben z robustní síťoviny, která zároveň odpuzuje nečistoty. Pokud na něm ulpí nějaká zemina nebo špína, stačí je odstranit mokrým hadříkem nebo vlhkým hadrem. Je také reflexní a zajišťuje lepší viditelnost ve tmě. Díky polstrování je toto příslušenství pro psy nejen pohodlné, ale také hřejivé. Postroj je vybaven zapínáním na sponu, takže jej lze rychle nasadit i sejmout.

Pro šťastného psa a šťastného majitele.

Ať už si postroj DIVO oblíbíte kvůli ergonomickému střihu, pestrým barvám, pohodlnému a prodyšnému polstrování nebo všestrannému reflexnímu materiálu 3M Scotchlite, který zajistí bezpečnost vám i vašemu čtyřnohému příteli i za zhoršených světelných podmínek, jedno je jisté: Tento pohodlný postroj se všemi jeho funkcemi rozhodně oceníte a budete ho vždy rádi používat v každodenním životě i při sportovních aktivitách nebo dobrodružstvích se svým čtyřnohým přítelem. Za zmínku stojí zejména druhý, alternativní D-kroužek: Kromě standardní polohy na zádech psa můžete s tímto postrojem svého miláčka uvázat také v oblasti hrudníku – samostatně nebo jako další, druhý pevný bod, abyste mohli svého psa co nejlépe ovládat. Díky možnosti pětinásobného nastavení lze postroj DIVO individuálně přizpůsobit potřebám a tělesné stavbě vašeho psa a při správném zacházení mu padne jako druhá kůže. Takový postroj jste hledali už dlouho – dopřejte svému miláčkovi extra pohodlí a užijte si výrazné barvy, které tak skvěle ladí se srstí psa.

Podrobnosti produktu:

  • 5násobně nastavitelný postroj pro psy
  • Z nylonu
  • Polstrování z prodyšné síťoviny a neoprenu
  • Obzvláště ergonomický
  • s materiálem 3M Scotchlite Reflective
  • Se 2 D-kroužky
  • Barva: šedá
  • K dostání v 6 velikostech:
Velikost Možnosti nastavení na krku Možnosti nastavení přes břicho Šířka
XS 19–32 cm 34–47 cm 1,5 cm
S 22–38 cm 45–56 cm 1,5 cm
S–M 30–42 cm 52–68 cm 2,0 cm
M 34–50 cm 56–73 cm 2,0 cm
L 40–59 cm 72–100 cm 2,5 cm
L–XL 46–67 cm 79–107 cm 2,5 cm

V ideálním případě změřte krejčovským metrem obvod břicha psa (B) těsně za předníma nohama v nejširší části hrudního koše. Metr by měl těsně přiléhat k tělu psa, ale neměl by ho škrtit. Mezi metrem a psem by měl zůstat prostor široký asi jako prst. Na základě tohoto obvodu a s přihlédnutím k obvodu krku (A) lze určit správnou velikost postroje. Všechny postroje jsou zpravidla nastavitelné minimálně v oblasti břicha, obvykle však i na více místech, a lze je optimálně přizpůsobit jakémukoli tvaru těla ve prospěch pohodlí při nošení.

Všechny postroje ze sortimentu značky HUNTER se snadno používají, jsou kvalitně zpracované a polstrované.