catz finefood No. 13 sleď a krab

949 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „catz finefood No. 13 sleď a krab“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Druh masa Ryba Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Kůže a srst, Nadváha Značka Catz Finefood Velikost balení 6 × 200 g, 24 × 200 g Produktová řada krmení Catz Finefood Classic Zvířecí druh Katze

catz finefood je vysoce kvalitní krmivo pro kočky, které si vzalo za vzor přirozenou potravu kočky. Obsahuje tedy z velké části čerstvé maso doplněné vybraným ovocem a zeleninou, aby se vaší kočce dostalo všech potřebných minerálních látek a vitaminů.
catz finefood č. 13 – se sledi a kraby je perfektní krmivo pro kočky milující ryby. Krmivo pro kočky extrémně bohaté na nenasycené mastné kyseliny je zvlášť cenné pro zdravou výživu. Navíc je lehce stravitelné a prospívá kůži a srsti vašeho tygříka. Rovněž krabí maso má řadu pozitivních účinků: obsahuje málo kalorií a má také vysoký podíl bílkovin. Také tykev jako ingredience v tomto krmivu je nízkokalorická a obsahuje velké množství betakarotenu, což je důležité pro zdravé oči.  Recepturu doplňuje Aloe vera, jakožto léčivá rostlina.

Podrobnosti produktu:

  • Ideální při dietě
  • Dobrá pro kůže a srst
  • Aloe vera má regenerující účinek na tkáně
  • Tykev má ochranný účinek na buňky
  • K dispozici v 200g a 400g plechovkách a v 85g kapsičce

Videa k produktu: