MIAMOR Feine Filets Naturelle, tuňák a krabí maso

569 

Popis

Informace o produktu „MIAMOR Feine Filets Naturelle, tuňák a krabí maso“

Životní fáze Dospělý Druh masa Ryba Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Podporující trávení, Žaludek a trávení Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Citlivý Značka Miamor Produktová řada krmení Miamor Feine Filets Naturelle Velikost balení 12 × 156 g, 24 × 156 g Zvířecí druh Katze Aktionsnummer 5293

Krmivo pro kočky Feine Filets Naturelle s tuňákem & krabím masem, 12 × 156 g, poskytne vaší kočce zdravou dávku bílkovin a postará se tak o silné a pružné svaly. Navíc je obzvlášť chutné a velmi dobře tolerované. To je samozřejmě nezbytným předpokladem pro opravdový labužnický požitek. Důvodem této snášenlivosti je kombinace ingrediencí z nejlepšího tuňáka a jemného krabího masa, které tvoří neobvyklé, ale neuvěřitelně lahodné spojení. Díky jemnému vaření ve vlastní šťávě jsou obě hlavní složky jemné a aromatické a jsou doplněny jen malým množstvím rýže. Ta završuje aroma tohoto mokrého krmiva a doplňuje jej o sacharidy, které slouží jako zdroj energie.
Vzhledem k omezenému složení z pouhých tří ingrediencí je toto doplňkové krmivo pro kočky obzvlášť dobře stravitelné a šetrné vůči žaludku kočky a má navíc nízký obsah tuku: Ideální pro kočičí seniory, kočky citlivé na stravu a trpící nadváhou.

Podrobnosti produktu:

  • Doplňkové krmivo pro dospělého jedince
  • Obsahuje tuňáka šetrně vařeného ve vlastní masové šťávě, zjemněného račím masem
  • Díky měkké konzistenci lze okamžitě podávat 
  • Bez vnitřností, částí kostí a vedlejších produktů živočišného původu
  • Lehce stravitelné a chutné
  • Díky sníženému obsahu tuku je vhodné také při nadváze, nedostatku pohybu a pro kočky v seniorském věku