ROYAL CANIN Hair & Skin Care granule pro kočky k péči o zdravou srst

699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Hair & Skin Care granule pro kočky k péči o zdravou srst“

Velikost zvířete Všechny velikosti Produktová řada krmení Royal Canin Feline Care Nutrition, Royal Canin Feline Health Nutrition Aktionsnummer 4765, 4777, 4844 Zvířecí druh Katze Velikost balení 2 kg, 2 × 10 kg, 4 kg, 10 kg Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy Forma krmiva Krokety Značka Royal Canin Zvláštní potřeby Kůže a srst Druh masa Drůbeží Životní fáze Dospělý

– Podporuje zdravou kůži a pěknou srst
– Podporuje funkci kožní bariéry
– Podporuje růst srsti a obnovu kůže

Proč speciální krmivo pro kočky s citlivou kůží a srstí

Nenasycené mastné kyseliny (jako omega-3 a omega-6) mají velmi pozitivní vliv na zdraví kůže a srsti vaší kočky. Nedostatečný přísun určitých aminokyselin může navíc vést k problémům s kůží a srstí, které vyžadují změnu stravy.

ROYAL CANIN Hair & Skin Care exkluzivní nutriční komplex, který podporuje funkci kožní bariéry. Krmivo obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny včetně vybraných aminokyselin, které podporují růst srsti a regeneraci kůže.

ROYAL CANIN Hair & Skin Care také obsahuje kombinaci omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které podporují udržování zdraví kůže a srsti. Formule obsahuje sójový a brutnákový olej (bohatý na kyselinu gamalinolenovou) a rybí olej, které mimo jiné zajišťují krásnou, lesklou srst.

Kromě toho byl vyvinut ROYAL CANIN Hair & Skin Care s řadou dalších důležitých živin, jako jsou vitaminy B, aminokyseliny, zinek a měď. Tato speciálně přizpůsobená kombinace podporuje zdraví kůže a srsti kočky.
Vyvážený obsah minerálů v krmivu ROYAL CANIN Hair & Skin Care podporuje funkci močových cest dospělého zvířete.

ROYAL CANIN Hair & Skin má prokazatelné účinky: V případě výlučného užívání krmiva Hair & Skin, bude srst kočky vykazovat viditelně vyšší lesk už po 21 dnech.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Hair & Skin Care nabízíte své kočce kvalitní a vyváženou stravu.