Leonardo Adult Duck

129 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Leonardo Adult Duck“

Velikost zvířete Všechny velikosti Zvláštní potřeby Kůže a srst, Proti chomáčům ze srsti, Péče o zuby, Srdce a krevní oběh Aktionsnummer 4773, 5492CZ Zvířecí druh Katze Velikost balení 2 × 15 kg, 2 kg, 7,5 kg, 15 kg, 400 g Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy Značka Leonardo Forma krmiva Krokety Druh masa Drůbeží, Kachna Životní fáze Dospělý

Tyto lahodné granule se postarají o vyváženou stravu vašeho psa. Krmivo pro kočky Adult Duck značky Leonardo představuje v misce velmi kvalitní krmivo. Krmivo je přizpůsobeno speciálně potřebám starších koček. Toto krmivo pro kočky bohaté na bílkoviny je obzvlášť vhodné pro aktivní život koček, protože pokryje jejich potřebu bílkovin a energie. Kočky milují čistotu. To se mimo jiné odráží v jejich každodenní péči o srst. Při péči o srst kočky požívají chlupy, které jsou z velké části vylučované výkaly. Některé z těchto chlupů však vytváří bezoáry. Pro podporu přirozeného vylučovaní těchto nestravitelných složek a požitých vlasů lze používat toto suché krmivo.

Přidané vitaminy podporují vitální a intenzivní život koček. Přidané obsažené látky přispívají k udržení zdravé kůže a pěkné srsti.

Krmivo pro kočky Leonardo Adult Duck je velmi vydatná, trvanlivá a vyvážená strava pro vaši kočku. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Podrobnosti produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • bohatý na bílkoviny
  • pro hezkou kůži a zdravou srst
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • může podporovat srdce a krevní oběh
  • proti bezoárům