Leonardo Kitten

129 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Leonardo Kitten“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Taurin Aktionsnummer 4773, 5492CZ Zvířecí druh Katze Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Podporující trávení, Péče o zuby Velikost balení 2 × 7,5 kg, 2 kg, 7,5 kg, 400 g Životní fáze Kotě Značka Leonardo Forma krmiva Krokety Druh masa Drůbeží

Udělejte své kočce radost granulemi s obsahem taurinu. Krmivo pro koťata značky Leonardo rozmazlí i ten nejjemnější jazýček. Chutné drůbeží maso je zcela zvláštní požitek pro vaše zvíře. Krmivo je speciálně přizpůsobené potřebám koťat. Mladá zvířata mají jinou potřebu energie než dospělé kočky, neboť se ještě nacházejí ve fázi růstu. Toto krmivo pro koťata zohledňuje tyto zvláštnosti a dodá vašemu malému čtyřnohému kamarádovi všechny důležité živiny.

Speciální přísady mají pozitivní vliv na trávení. Přidané vitamíny mohou posílit imunitní systém a obranyschopnost vaší kočky a tím přispět k jejímu zdraví. Taurin výrazně podporuje kardiovaskulární zdraví a zlepšuje látkovou výměnu. Protože si tělo koček vyrábí tuto aminokyselinu jen v malém množství, lze potřebu taurinu doplnit těmito chutnými granulemi. Obsažené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny přispívají k udržení zdravé kůže a pěkné srsti. Pivní kvasnice dodávají význačný podíl bílkovin, důležitých vitamínů B a biotinu. Pivní kvasnice pomáhají udržovat zdravou kůži a srst.

Krmivo pro koťata značky Leonardo je vydatné krmivo s dlouhou životností pro každý den. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Podrobnosti produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • pro koťata
  • Obsahuje taurin
  • pozitivní účinek na trávení
  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • posílení imunitního systému a obranyschopnosti
  • otevřená deklarace – každá přísada je sledovatelná!