Právě si prohlížíte Sestavte si granule na míru přímo pro vašeho pejska

Sestavte si granule na míru přímo pro vašeho pejska

Chcete svému pejskovi dopřát krmivo šité na míru jeho potřebám? Granule na míru od RawBark.cz jsou skvělým řešením, které zajišťuje kvalitu a individuální přístup. Granule jsou vyráběny z čerstvého masa, bez chemických přísad, a dokonce s možností mít fotku vašeho mazlíčka na pytli.

Granule na míru

Granule na míru a jejich výhody

Kvalita surovin

Granule na míru od RawBark.cz jsou vyrobené z čerstvého masa, což zaručuje skvělou chuť a vysokou stravitelnost. Kvalitní maso pochází z českých farem a je připraveno na páře do 90°C, což zajišťuje šetrné zpracování a zachování všech důležitých živin. Granule jsou navíc monoproteinové a hypoalergenní, přizpůsobené alergiím a specifickým potřebám vašeho pejska, s bohatým obsahem vitamínů a minerálů.

Granule na míru bez chemie a škodlivých přísad

Do granulí od RawBark.cz se nepřidávají žádné moučky, chemické látky, GMO ani dochucovadla. Masová moučka, často používaná v běžných granulích, obsahuje denaturované bílkoviny a sacharidy, které mohou být karcinogenní. Navíc zatěžuje trávicí trakt a má nižší stravitelnost. Granule na míru od RawBark.cz jsou vyrobeny pouze z kvalitních a šetrně zpracovaných surovin, které zajišťují vysokou stravitelnost a bezpečnost pro vašeho mazlíčka.

Personalizace a zábava – granule na míru

Individuální přístup ke každému pejskovi je samozřejmostí. Fotka vašeho pejska může zdobit pytel, kartičku i nálepku. Kromě toho RawBark.cz nabízí odměny za sbírání odznáčků a růst ve smečce, což přináší zábavu a interakci pro vás i vašeho mazlíčka.

Granule na míru

Jak to funguje

1. Vyplnění dotazníku

Prvním krokem je vyplnění krátkého dotazníku o vašem pejskovi na stránkách RawBark.cz, kde zadáte informace potřebné k sestavení krmiva na míru. Na konci dotazníku můžete nahrát fotografii svého pejska, která bude ozdobou na objednaných granulích.

2. Sestavení krmiva

Sestavení krmiva probíhá online, takže ihned po dokončení dotazníku uvidíte výsledek. Každou zvolenou surovinu vám podrobně vysvětlí, zobrazí procentuální zastoupení a doporučenou krmnou dávku.

Granule na míru

3. Volba balení a objednání

Pod sestaveným krmivem si zvolíte požadované množství granulí. Cena se pohybuje od 161 Kč do 218,5 Kč za 1 kg v závislosti na využitých surovinách a celkové hmotnosti pytle. Můžete si vybrat testovací balení 4 kg, abyste se přesvědčili, že vašemu pejskovi bude chutnat.

4. Doručení objednávky

Objednávky se snaží odesílat co nejrychleji, standardní doba odeslání je do 5 pracovních dní. Zásilky doručuje PPL, můžete si zvolit doručení na výdejní místo nebo na vaši adresu. Při objednávce nad 2.500 Kč je doprava zdarma.

5. Přechod na nové krmivo

Pro hladký přechod na nové krmivo doporučují po dobu 3–5 dní míchat nové krmivo s původním, na které je váš pejsek zvyklý. To pomůže střevní mikroflóře se adaptovat a předejdete tak případným zažívacím problémům.

6. Opakovaná objednávka

Na RawBark.cz máte možnost snadno opakovat objednávku prostřednictvím e-mailu, nálepky s QR kódem na pytli nebo přes svůj účet na jejich webu.

7. Tlapičkový program

RawBark.cz nabízí skvělý Tlapičkový program plný odměn, úkolů a dárečků. Program je navržen tak, aby vás bavil a přinášel radost nejen vašemu pejskovi, ale i vám a vaší peněžence.

Granule na míru

Dopřejte svému pejskovi to nejpřirozenější s granulemi na míru od RawBark.cz! S jejich granulemi na míru zajistíte svému mazlíčkovi zdravou a vyváženou stravu, která je přizpůsobená jeho potřebám. Vyzkoušejte a uvidíte, že váš pejsek bude nadšený!

Přečtěte si i naše další zajímavé články.