Karlie Ortho Bed pelíšek pro psy, oválný

2 999 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Karlie Ortho Bed pelíšek pro psy, oválný“

Klasifikace nebezpečnosti N Model 72 × 50 × 20 cm, 100 × 65 × 24 cm, 120 × 72 × 24 cm Aktionsnummer 5290, 5492CZ Použití Memory Foam, Možnost odpočinku, Visko Foam Druh Pelíšky Délka ve smontovaném stavu 72 cm, 100 cm, 120 cm Šířka ve smontovaném stavu 50 cm, 65 cm, 72 cm Výška ve smontovaném stavu 20 cm, 24 cm Zvláštnosti Ortopedické Velikost L, M Detail: barva šedá Tvar Oválný Vybavení Se snímatelným potahem Značka Karlie Materiál Polyester Barva šedá

Psí pelíšky označované jako „ortopedické“ najdete celkem často, ovšem náš model si toto označení skutečně zaslouží – schválen zvěrolékaři. Uvnitř má jádro z paměťové pěny, high-tech materiálu, který pochází původně z humánní medicíny, v pelíšku pro psy však může plnit ten stejný účel. Přizpůsobí se tvaru a teplotě těla a umožňuje pohodlné ležení téměř ve stavu bez tíže, který ulevuje především kloubům a páteři vašeho miláčka.

Díky svým speciálním vlastnostem se proto nabízený psí pelíšek hodí hlavně pro stará nebo nemocná zvířata a pro psy prodělávající rekonvalescenci po problémech se svaly nebo klouby. Ovšem i pro zdravé psy v dobré kondici představuje optimální místo k odpočinku. Výjimečně praktický je také snímatelný potah, který vám usnadní péči o psí pelíšek už jen tím, že jej můžete pohodlně vyprat na 30 °C. Zmíněný model si můžete zakoupit ve třech velikostech, protože chceme poskytnout odpovídající nové oblíbené místo pro psy všech velikostí.

Podrobnosti produktu:

  • pelíšek s náplní z paměťové pěny, v němž se pejskovi skutečně uleví
  • individuálně se přizpůsobí tvaru těla & přináší optimální úlevu od tlaku
  • optimální pro stará & nemocná zvířata nebo čtyřnohé miláčky v období rekonvalescence
  • potah lze sejmout a prát v pračce při 30 °C
  • testováno zvěrolékaři 
  • Barva: šedá/bílá
  • Tvar: oválný
  • K dispozici ve třech velikostech