MAC’s Dog zvěřina a jehněčí

599 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „MAC’s Dog zvěřina a jehněčí“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, bez přídavku obilovin, Vitalita a vitaminy Druh masa Jehněčí, Zvěřina Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Velikost balení 6 × 800 g, 12 × 800 g, 24 × 800 g Značka MAC’s Dog Zvířecí druh Hund

Pokud pro vašeho psa hledáte krmivo v konzervě bohaté na vitamíny, právě jste ho našli. MAC’s Dog konzerva pro psy se zvěřinou a jehněčím masem je zárukou vysoce kvalitního krmiva. Lahodné jehněčí maso podpoří chuť k jídlu. Krmivo je přizpůsobeno speciálně potřebám dospělých psů. Psi, kteří se hodně hýbou, mají zvýšenou energetickou potřebu. Toto krmivo pro psy bohaté na bílkoviny dodá psovi dostatek bílkovin pro aktivní život. Obsažené srdce navíc zajistí dostatek kvalitních bílkovin. Přidané vitamíny podporují vitální a intenzivní život psů.

Kapsičky jsou krmivo, které má vysoký podíl tekutiny. To je většinou přes 60 %. Váš pes tak doplňuje tekutiny již při krmení. Váš mazlíček se navíc díky dalšímu objemu tekutiny nasytí rychleji.

Popis produktu:

  • chutné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti
  • obohaceno srdíčky, bohaté na bílkoviny
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • obohacené o minerály