GimCat ShinyCat tuňák v želé

629 

Popis

Informace o produktu „GimCat ShinyCat tuňák v želé“

Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Přírodní, Vysoký podíl masa Druh masa Ryba Značka Gimcat Velikost balení 24 × 70 g Produktová řada krmení GimCat ShinyCat Nabídky Zbyla Posia Forma krmiva V želé Aktionsnummer 4909 Zvířecí druh Katze

Mokré krmivo tuňák ShinyCat ze sortimentu GimCat je ideální pro kočky, které mají rády ryby. Krmivo pro kočky obsahuje především maso z tuňáka bohatého na bílkoviny, který nejen báječně chutná, ale také poskytuje dostatek bílkovin a cenných živin. Seznam přísad kočičího krmiva je zcela bez obilovin a sóji, což přispívá k dobré snášenlivosti krmiva. Navíc zde nejsou obsaženy ani umělé přísady a konzervační látky nebo zvýrazňovače chuti.
Lahodné přísady jsou v krmivu znát a kočka může jednotlivé kousky masa dobře rozkousat, což přispívá k přirozenému krmení. Je třeba také zmínit, že ShinyCat zpracovává pouze tuňáky, kteří byli uloveni na otevřeném moři. Kvůli tomuto krmivu nebyla zabita zvířata v unášených tenatových sítích. 

Podrobnosti produktu:

  • Plnohodnotné mokré krmivo pro dospělé kočky
  • S chutným tuňákovým masem
  • Obsahuje opravdové filety z tuňáka
  • 100% přírodní
  • Bez umělých přísad