Sanabelle Grande

449 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Sanabelle Grande“

Velikost zvířete Maxi, Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Druh masa Drůbeží Velikost balení 2 kg, 2 × 10 kg, 10 kg Značka Sanabelle Aktionsnummer 4689 Zvířecí druh Katze

Hledáte chutné suché krmivo, které nadchne vaši kočku? Sanabelle Grande je to nejlepší krmivo. Chutné drůbeží maso je pro vašeho mazlíčka opravdovým požitkem. Krmivo je vhodné pro velká plemena koček a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Přidané vitaminy mohou přispět k vitalitě a zdraví vaší kočky. Zajistíte tak zdravý život vašeho zvířete. Za superpotravinu je považována následující přísada: lněná semínka, která mohou mít pozitivní vliv na zdraví. Lněná semínka přirozeně podporují trávení. Toto suché krmivo se vyznačuje výbornou snášenlivostí čtyřnohými mazlíčky.

Sanabelle Grande je velmi vydatná, trvanlivá a vyvážená strava pro vaši kočku. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Popis produktu:

  • chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obsahuje lněná semínka
  • výborná snášenlivost