Happy Cat Indoor Adult hovězí z předhůří Alp

459 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Happy Cat Indoor Adult hovězí z předhůří Alp“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Hovězí Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez umělých aromat Zvláštní potřeby Indoor, Vysoká akceptace Forma krmiva Krokety Velikost balení 1,3 kg, 3 × 4 kg, 4 kg Značka Happy Cat Aktionsnummer 4645 Zvířecí druh Katze

Chutná receptura s výživným hovězím z předhůří Alp a hodnotnými bylinami, koriandrem a ostropestřcem mariánský byla vyvinuta speciálně pro výživové potřeby koček žijících v bytě. Přírodní vláknina omezuje tvorbu chlupových bezoárů a yucca pomáhá snižovat zápach stolice. Přizpůsobený obsah tuku přispívá ke kontrole hmotnosti a je ideálně vhodný také pro vybíravé kočky domácí.

Popis produktu:

  • Určeno pro kočky žijící v bytě
  • snadno stravitelné
  • pro dospělé kočky
  • Bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek
  • Vyrobeno v Německu za nejpřísnější nezávislé kontroly kvality

Na bázi našeho konceptu Happy Cat Natural Life Concept® vyvinuli naši odborníci na výživu speciální formuli pro podporu vitality, která přirozeným způsobem pokrývá pět nejdůležitějších potřeb kočky. Z nutričního nebo fyziologického hlediska usnadňuje trávení, posiluje imunitní systém, podporuje močové ústrojí, zdraví srdce a má pozitivní vliv na kůži a srst.