Happy Cat Culinary Adult pstruh z bystřin

99 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Happy Cat Culinary Adult pstruh z bystřin“

Velikost zvířete Všechny velikosti Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez umělých aromat Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Forma krmiva Krokety Velikost balení 1,3 kg, 2 × 10 kg, 10 kg Značka Happy Cat Druh masa Pstruh Aktionsnummer 4645 Zvířecí druh Katze

Jedinečné složení se snadno stravitelným pstruhem, šťavnatou červenou řepou a jemným rozmarýnem se postará o chuťový zážitek. Kvalitní omega-3 a omega-6 mastné kyseliny zvyšují lesk srsti a novozélandská zelená mušle podporuje klouby. Chutná receptura obsahuje všechny životně důležité živiny pro vitální život kočky a je vhodná také pro náročné kočky.

Popis produktu:

  • snadno stravitelné
  • pro dospělé kočky
  • Bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek
  • Vyrobeno v Německu za nejpřísnější nezávislé kontroly kvality

Na bázi našeho konceptu Happy Cat Natural Life Concept® vyvinuli naši odborníci na výživu speciální formuli pro podporu vitality, která přirozeným způsobem pokrývá pět nejdůležitějších potřeb kočky. Z nutričního nebo fyziologického hlediska usnadňuje trávení, posiluje imunitní systém, podporuje močové ústrojí, zdraví srdce a má pozitivní vliv na kůži a srst.