Trixie oboustranný dřevěný kartáč na psy

79 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Trixie oboustranný dřevěný kartáč na psy“

Klasifikace nebezpečnosti N Značka Trixie Materiál Pravé dřevo Model Malý: 22 × 5,5 cm, Velký: 23 × 6,5 cm Výška ve smontovaném stavu 22.5 cm, 23 cm Šířka ve smontovaném stavu 5.5 cm, 6.5 cm Aktionsnummer 4721 Nabídky Themenwelt Abkühlung Druh kartáče a hřebeny

Tento dvojitý dřevěný kartáč na psy má oválný tvar. Kartáč má na jedné straně kovové štětiny, které jsou k ochraně citlivé psí kůže zakončené kuličkami. Druhá strana je osazená perlonovými štětinami.
 
Doporučuje se psí srst kartáčovat a česat alespoň jednou týdně. To je důležité nejen pro péči, ale rovněž pro podporu prokrvení a také pěknou a lesklou srst. Kromě toho majitel psa rychleji odhalí případné skryté rány, klíšťata nebo jiné parazity.
 
Tento oboustranný kartáč nabízí tu výhodu, že zajistí kompletní péči o srst jednou pomůckou. Drátěným kartáčem odstraníte zplstění v podsadě a perlonovým kartáčem odstraníte prach a uhladíte srst.
 
Tento kartáč se hodí zejména pro všechny hrubosrsté a drátosrsté psy se silnou spodní vrstvou srsti, které je třeba často kartáčovat.