Hunter Neopren nastavitelné vodítko, hnědé/karamelové

419 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter Neopren nastavitelné vodítko, hnědé/karamelové“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Model
10/200, 15/200, 20/200
Zvláštnosti
nastavitelný, podšívka, Robustní a odolné
Detail: barva
Hnědá/karamelová
Šířka ve smontovaném stavu
1 cm, 1.5 cm, 2 cm
Barva
hnědá
Délka ve smontovaném stavu
200 cm
Materiál
Neoprén, Nylon
Značka
Hunter
Druh
Přepínací vodítko

Toto podšité a nastavitelné vodítko Hunter Neopren v hnědé/karamelové barvě je nezbytným produktem pro každého majitele psa. Lze jej použít k bezpečnému vedení čtyřnohého přítele přes hory i údolí. Je vyrobeno z nylonu, neoprenu a je robustní a zároveň se snadno čistí. Díky svým robustním a odolným vlastnostem má dlouhou životnost.

Váš praktický společník pro běžný život se psem: Každodenní procházky jsou pro vašeho psa nepostradatelné: Ať už jste ve městě nebo v parku – toto nastavitelné neoprenové vodítko značky Hunter v hnědé/karamelové barvě je skvělé každodenní vodítko a spolehlivý společník v nejrůznějších situacích.

Vodítko by nemělo chybět v žádné psí domácnosti, protože pro většinu činností je užitečnou pomůckou, nebo je dokonce povinné. Díky této praktické pomůcce budete mít vždy přehled. Při procházkách na veřejných místech nebo při setkání s jinými psy je někdy nutná opatrnost, takže by se váš věrný přítel měl držet ve vaší blízkosti. Vodítko vám v tom pomůže, protože vám umožní bezpečně doprovázet vašeho čtyřnohého mazlíčka po okolí. Je vyrobeno z robustního neoprenu, který navíc odpuzuje nečistoty. Pokud na něm ulpí nějaká zemina nebo špína, stačí je odstranit mokrým hadříkem nebo vlhkým hadrem. Díky polstrování je tento doplněk pro psy příjemný ke kůži a srsti.

Pro šťastné soužití s nejlepším přítelem člověka.

Nastavitelné NEOPREN vodítko z nylonu nenáročného na údržbu a neoprenu je omyvatelné a díky tomu vhodné pro každodenní procházky i pro sportování a výcvik – i když pes občas projde nečistotami a břečkou. Horní strana 3krát nastavitelného NEOPREN vodítka je složeno z pevné nylonové tkaniny, spodní strana z měkkého neoprenu v kontrastní barvě. V poutku se měkká spodní strana stane polstrováním, takže vodítko je příjemné v ruce delší dobu.

Podrobnosti produktu:

  • Z robustní nylonové tkaniny
  • a neoprenu
  • 3krát nastavitelné
  • Lze prát
  • Odolný proti povětrnostním vlivům
  • Snadná údržba
  • Také pro sport a výcvik
  • Délka: 200 cm
  • Šířka: 10 mm / 15 mm / 20 mm