Hunter nastavitelné vodítko London, červené

239 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter nastavitelné vodítko London, červené“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Šířka ve smontovaném stavu
1 cm, 1.5 cm, 2 cm, 2.5 cm
Zvláštnosti
nastavitelný, Robustní a odolné
Výška ve smontovaném stavu
0.1 cm
Model
10/200, 15/200, 20/200, 25/200
Barva
červená
Délka ve smontovaném stavu
200 cm
Materiál
Polyester
Značka
Hunter
Druh
Přepínací vodítko

Toto nastavitelné Hunter vodítko London v červené barvě je spolehlivým společníkem pro vás i vašeho čtyřnohého přítele, když jdete společně na procházku. Je vyrobeno z polyesteru a zaujme svou nízkou hmotností. Přesvědčí svou odolností a robustností.

Ideálně připravené pro každý výlet: Každodenní procházky jsou pro vašeho psa nepostradatelné: Ať už jste ve městě nebo v parku – toto nastavitelné červené vodítko London značky Hunter je skvělé každodenní vodítko a spolehlivý společník v nejrůznějších situacích.

Vodítko pro psy je často prvním produktem, který je nutné si pro psa pořídit, a to oprávněně, protože na mnoha místech jsou vodítka povinná. Navíc to není jen vodítko, ale spojovací článek mezi majitelem a psem, abyste se navzájem neztratili z dohledu. Vodítko má karabiny, které umožňují rychlé a snadné připevnění k obojku. Váš čtyřnohý přítel si tak může užívat volnost pohybu, zatímco vy máte stále kontrolu nad situací, protože se můžete rozhodnout, zda se bude pohybovat blízko vás, nebo zda bude pátrat v lese v bezpečné vzdálenosti. Je vyrobeno z polyesteru, snadno se čistí a je odolné vůči vlhkosti.

Pro každodenní život psa a větší kontrolu ve všech situacích.

3násobně nastavitelné vodítko LONDON je stejně měkké a lehké do ruky, jak to již znáte u nylonových výrobků značky HUNTER. Použitý polyesterový materiál navíc vyniká řadou pozitivních vlastností, které jsou přesvědčivé na první pohled. Je extrémně odolný proti roztržení, lehký a drží tvar. Také se snadno udržuje a je rychleschnoucí.

Podrobnosti produktu:

 • 3násobně nastavitelné vodítko pro psy
 • Vyrobeno z měkkého polyesteru odolného proti roztržení
 • Snadno se udržuje a je rychleschnoucí.
 • Barva: červená
 • K dispozici v různých velikostech:
  • Délka: 2 m – šířka: 1 cm
  • Délka: 2 m – šířka: 1,5 cm
  • Délka: 2 m – šířka: 2 cm
  • Délka: 2 m – šířka: 2,5 cm