Karlie Visio Light LED svítící obojek pro dlouhosrstá plemena

319 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Karlie Visio Light LED svítící obojek pro dlouhosrstá plemena“

Klasifikace nebezpečnosti N Vybavení Nabíjení přes USB, S LED osvětlením Aktionsnummer 5239 Použití na cestách, Outdoor Model modrá, oranžová, žlutá Zvláštnosti Odolný proti stříkající vodě, Robustní a odolné, Zářivé Barva modrá, oranžová, žlutá Materiál Plast Značka Karlie Napájení Pohon na baterii Svítidlo LED Druh Svítící obojek

Obojek VISIO Light LED Longhair byl vyvinut speciálně kvůli bezpečnosti vašeho dlouhosrstého psa v tmavých ročních obdobích. Může se zapnout v režimu blikání nebo trvalého světla a vyniká velmi silnou intenzitou světla a barvy. Díky plochému a širokému designu dobře přiléhá na srst psa a nezmizí pod ní. Tak je pes dobře viditelný i na větší vzdálenosti. Relativní viditelnost je asi 500 metrů, v závislosti na stavu nabití baterií a místních podmínkách. Svítící hadička z ohebného silikonu je lehká, měkká a individuálním zkrácením na obvod krku nastavitelná pro každého psa (pro obvod krku od 20 do 65 cm). Vzhledem k použitým kvalitním materiálům je svítící obojek robustní a odolný vůči vlivům počasí. Díky ochraně před stříkající vodou lze bez potíží používat v dešti i ve sněhu.

Nejsou potřeba žádné baterie. Zařízení lze pohodlně nabíjet pomocí dodaného kabelu USB (např. na počítači/notebooku). Při nepřetržitém svícení je doba svícení přibližně 1,5 hodiny, při blikajícím svícení přibližně 2 hodiny. Baterie se dobije přibližně za 1,5 až 2 hodiny.

Podrobnosti produktu:

  • Pro dlouhosrsté psy.
  • Pro obvod krku od 20 do 65 cm.
  • Viditelnost až 500 metrů.
  • Rozměry: (šířka × délka × výška): 2.5 × 65 × 0.5 cm
  • Snadno se čistí.