Hunter obojek Hilo Vario Basic, hnědý

319 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter obojek Hilo Vario Basic, hnědý“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Šířka ve smontovaném stavu
2.5 cm
Zvláštnosti
nastavitelný, podšívka, Reflexní, Robustní a odolné
Vybavení
S prodyšným materiálem, Zapínací spona
Druh
Choker
Výška ve smontovaném stavu
1 cm
Model
M–L, S–M
Barva
hnědá
Délka ve smontovaném stavu
45 cm, 50 cm
Značka
Hunter
Materiál
Síťovina

Inovativní, měkký, moderní a lehký – to je jen malý výčet vlastností značky HILO. Obojek HILO VARIO BASIC je vyroben z 3D síťového materiálu, který je nejen prodyšný a zaujme svou úžasně nízkou hmotností, ale má také chladivý účinek v teplých dnech. Před použitím jej jednoduše vložte do studené vody – a obojek se stane přenosným osvěžovačem. Optimální tvar lze snadno upravit pomocí plynule nastavitelné spony. Reflexní prvky pomáhají zvýšit viditelnost za snížené viditelnosti. Celkový dojem dotvářejí drobné, ale praktické detaily – například výrazně umístěné logo HUNTER nebo obzvláště měkké švy dodávají tomuto výjimečnému obojku ještě více pohodlí a stylu.

Podrobnosti produktu:

  • Módní obojek pro psy
  • Z obzvláště měkkého a lehkého materiálu ze 3D síťoviny
  • Prodyšný a snadno se udržuje.
  • S reflexními prvky
  • Plynule nastavitelný
  • Barva: hnědá
  • K dostání ve 2 velikostech:
Velikost Možnosti nastavení Šířka
S–M 30–43 cm 2,5 cm
M–L 33–50 cm 2,5 cm

V ideálním případě změřte obvod krku psa (A) pomocí krejčovského metru umístěného uprostřed krku. Metr by měl těsně přiléhat k tělu psa, ale neměl by ho škrtit. Mezi metrem a psem by měl zůstat prostor široký asi jako prst. Příslušné údaje o nastavitelnosti našich obojků se obvykle trochu překrývají. Díky tomu nemusíte nutně použít první nebo poslední otvor, abyste dosáhli optimálního usazení. Pokud je obvod krku vašeho psa na horní hranici uvedených rozměrů, můžete alternativně zvolit větší velikost. To se doporučuje zejména u psů, kteří ještě rostou.
Naše velikosti obojků (např. velikost 30) se vztahují na celkovou délku použitého materiálu bez zohlednění spony nebo přezky. Pokud jde o možnosti nastavení, pamatujte prosím, že první hodnota se vztahuje k nejmenší a druhá hodnota k největší možnosti nastavení.