Hunter Neopren Vario Plus obojek, hnědý/karamelový

229 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter Neopren Vario Plus obojek, hnědý/karamelový“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Model
30 × 1,5 cm, 35 × 1,5 cm, 35 × 2 cm, 40 × 2 cm , 45 × 2 cm, 50 × 2,5 cm, 50 × 2 cm, 55 × 2,5 cm, 60 × 2,5 cm, 65 × 2,5 cm
Detail: barva
Hnědá/karamelová barva, Hnědá/karamelová barva
Zvláštnosti
nastavitelný, podšívka
Vybavení
Zapínací spona
Druh
Choker
Materiál
Neoprén, Nylon
Šířka ve smontovaném stavu
1.5 cm, 2 cm, 2.5 cm
Značka
Hunter

Tento podšitý Hunter neoprenový obojek Vario Plus v hnědém/karamelovém provedení je pěkným doplňkem pro psy, ke kterému snadno a rychle připevníte vodítko. Je vyroben z nylonu, neoprenu a je robustní a zároveň se snadno čistí. Je vybaven uzavírací sponou.

K vodítku patří také obojek: Spolu s vodítkem je tento Hunter neoprenový obojek Vario Plus v hnědé/karamelové barvě optimálním vybavením pro každodenní procházky.

Pokud obojek pro psy správně sedí, váš čtyřnohý přítel si na něj rychle zvykne a téměř si ho nevšimne. Navíc slouží nejen k upevnění vodítka. Lze k němu také připevnit štítek se jménem a adresou majitele, takže nic nebrání tomu, abyste se s ním v případě ztráty brzy opět setkali. Je vyroben z nylonu, je lehký a nevyžaduje zvláštní péči. Nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Díky polstrování je toto příslušenství pro psy nejen pohodlné, ale také hřejivé. Zapínání na sponu usnadňuje nasazování a sundávání obojku.

Prokážete tím službu nejen svému psovi, ale i sobě.

Obojek NEOPREN VARIO PLUS je díky měkkému neoprenovému polstrování a odlehčení tahu obzvlášť šetrný a komfortní. Díky zapínání na sponu lze vodítko rychle a nekomplikovaně upevnit a sejmout. Obojky jsou obzvlášť praktické, protože je lze nasazovat a sundávat bez dlouhé manipulace s uzávěrem. To je při příjemné při každodenním venčení, při lovu nebo psích sportech to může být navíc výhoda. Obojek NEOPREN VARIO PLUS má zapínání na sponu, které nemá vliv na šířku obojku. Ta se totiž nastavuje plynule posuvným uzávěrem, zcela nezávisle na zapínání. Díky možnosti nastavení nezávisle na zapínání obojek vždy perfektně sedí. Ještě pohodlnější je obojek NEOPREN VARIO PLUS pro vašeho psa díky měkkému neoprenovému polstrování, které šetří srst.