Hunter Freestyle drezurovací obojek, černý

249 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Hunter Freestyle drezurovací obojek, černý“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Průměr
8 cm, 10 cm
Druh
Choker
Výška ve smontovaném stavu
0.8 cm, 1 cm
Šířka ve smontovaném stavu
0.8 cm, 1 cm
Délka ve smontovaném stavu
35 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm
Model
L, M, M–L, S
Barva
černá
Zvláštnosti
nastavitelný, Robustní a odolné
Značka
Hunter
Materiál
Nylon

Obojek, jako je drezurovací obojek FREESTYLE, nabízí ideální tvar obojku, pokud chcete psovi obojek rychle nasadit a sundat nebo pokud dáváte přednost speciální možnosti plynulého přizpůsobení obojku před běžným obojkem. Drezurovací obojek FREESTYLE je vyroben z polyamidového lana. Díky tomuto materiálu je lano na povrchu měkké a hebké, ale uvnitř má pevné a velmi odolné jádro. Drezurovací obojek FREESTYLE je tak odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí, takže je ideální pro každodenní použití. Obzvláště robustní dorazový kroužek zajišťuje, že se plynule nastavitelný obojek utáhne jen do té míry, do jaké je určen. Můžete si tak být jisti, že drezurovací obojek FREESTYLE nebude nikdy těsnější, než chcete.

Podrobnosti produktu:

  • Drezurovací obojek pro psy
  • Sestává z polyamidového lana.
  • Měkký a hebký na povrchu
  • Pevný a velmi odolný uvnitř
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí
  • Plynule nastavitelný, s dorazovým kroužkem
  • Barva: černý
  • K dostání v 4 velikostech:
Velikost Možnosti nastavení  Průměr
S Max. 35 cm 8 mm
M Max. 45 cm 10 mm
M–L Max. 50 cm 10 mm
L Max. 55 cm 10 mm

V ideálním případě změřte obvod krku psa (A) pomocí krejčovského metru umístěného uprostřed krku. Metr by měl těsně přiléhat k tělu psa, ale neměl by ho škrtit. Mezi metrem a psem by měl zůstat prostor široký asi jako prst. Příslušné údaje o nastavitelnosti našich obojků se obvykle trochu překrývají. Díky tomu nemusíte nutně použít první nebo poslední otvor, abyste dosáhli optimálního usazení. Pokud je obvod krku vašeho psa na horní hranici uvedených rozměrů, můžete alternativně zvolit větší velikost. To se doporučuje zejména u psů, kteří ještě rostou.
Naše velikosti obojků (např. velikost 30) se vztahují na celkovou délku použitého materiálu bez zohlednění spony nebo přezky. Pokud jde o možnosti nastavení, pamatujte prosím, že první hodnota se vztahuje k nejmenší a druhá hodnota k největší možnosti nastavení.