Vitakraft žvýkací kost, 22 cm

69 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Vitakraft žvýkací kost, 22 cm“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Hovězí Životní fáze Vše Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Bohaté na bílkoviny Značka Vitakraft Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Velikost balení 1 kus, 5 kusů Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5085, 5289

Pokud pro vašeho psa hledáte proteinový pamlsek, je tento produkt tou správnou volbou. Vitakraft žvýkací kost 22 cm je ideální jako odměna – také během tréninku. Hovězí maso bohaté na bílkoviny rozbuší srdce vašeho miláčka. Pamlsek je doporučený pro psy ve všech fázích života. Psi, které žijí aktivně, potřebují dostatek energie. Pro její pokrytí je vhodné toto krmivo pro psy s vysokým obsahem bílkovin.

Pamlsky pro psy by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Podrobnosti produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bohatý na bílkoviny