Rinti Chicko Dent Small s kachními filety

139 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Rinti Chicko Dent Small s kachními filety“

Druh masa Hovězí, Kachna Životní fáze Vše Značka Rinti Zvláštní potřeby Péče o zuby, Vysoká akceptace Vlastnosti krmiva Bez sóji Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Velikost balení 3 × 150 g, 150 g Produktová řada krmení Rinti Chicko Dent Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5289

Rinti znamená stravu vycházející z přírody, která pokrývá potřeby vašeho psa. Aby bylo maso co nejpřirozenější, připravuje se velmi šetrně při nízkých teplotách.

Hledáte lahodný pamlsek, který nadchne vašeho psa? Rinti Chicko Dent Small s kachními filety, 150 g, se skvěle hodí k mlsání. Do pamlsku není přidána žádná sója. Pamlsek se vyznačuje výbornou snášenlivostí a je obzvláště vhodný pro všechny vybíravé čtyřnohé labužníky.

Aby pamlsky pro vaše huňaté čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte především v případě energeticky bohatých kousků opatrní. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • Obsahuje minerální látky
  • bez sóji
  • výborná snášenlivost