Edgard & Cooper Powerriegel jehněčí a hovězí

139 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Edgard & Cooper Powerriegel jehněčí a hovězí“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Bez umělých aromat, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Bohaté na bílkoviny, gemischt, ohne Gentechnik Zvířecí druh Hund Velikost balení 3× 25 g, 10× 25 g Značka Edgard & Cooper Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Druh masa Hovězí, Jehněčí Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Životní fáze Vše Aktionsnummer 5289

EDGARD & COOPER je zárukou velkého množství čerstvého masa, výživných vnitřností a jednoduchých přísad, které jsou připraveny a zabaleny udržitelným způsobem. Přírodní a chutné krmivo pro psy potěší nejen vás a vaše domácí mazlíčky, ale i celou naši planetu.

Čím větší máme zábavu, tím méně myslíme na to, abychom byli včas doma na jídlo. To stejné platí i pro psy. Naštěstí je naše krmivo Powerriegel s jehněčím a hovězím masem perfektní na cesty. Aby měl váš pes dostatek energie, než bude čas jít domů. Používáme jednoduché a neodolatelné suroviny. To nejlepší z hovězího a jehněčího masa (pro maximální chuť masa a kvalitní bílkoviny) v kombinaci s jablky, červenou řepou a mrkví, které jsou bohaté na přírodní vitamíny a minerální látky.

Popis produktu:

  • bohaté na bílkoviny
  • Receptura bez obilovin bohatá na přírodní přísady
  • Obal z biologicky odbouratelných materiálů
  • 1 % získaných peněz podpoří zvířata v nouzi.