8in1 Triple Flavour Skewers

129 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „8in1 Triple Flavour Skewers“

Velikost zvířete Všechny velikosti Značka 8in1 Zvířecí druh Hund Zvláštní potřeby Péče o zuby Velikost balení 3 × 6 ks, 6 kusů, 6 × 6 ks Vlastnosti krmiva Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, Bez umělých zvýrazňovačů chuti Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Druh masa Hovězí, Kachna, Kuřecí, Vepřové Životní fáze Dospělý Aktionsnummer 5289

Triple Flavour Skewers značky 8in1 se skutečnými kousky kuřecích prsou, kachních prsou a kuřecích jater obsahují také jedinečnou kombinaci vepřové a hovězí kůže, které vašemu psovi nabídnou mimořádný chuťový zážitek.

Hodí se jako pamlsek během dne, jako odměna za dobré chování a také při každodenním tréninku. Díky této lahodné variantě s extra dávkou masa se váš pes bude na další pamlsek těšit. Pamlsek Triple Flavour Skewers značky 8in1 s dostatkem bílkovin a nízkým obsahem tuku pomáhá díky přirozené potřebě žvýkání předcházet tvorbě zubního kamene a zubního plaku.
Triple Flavour Skewers značky 8in1 jsou doporučené pro psy od 2 do 35 kg.

Vzhledem k tomu, že firma 8in1 klade velký důraz na recepturu a přísady, neobsahuje pamlsek Triple Flavour Skewers žádný cukr, žádné zvýrazňovače chuti a žádné umělé konzervanty. Hodí se tak jako perfektní odměna nebo pamlsek pro vašeho čtyřnohého kamaráda.
Dopřejte svému psovi zábavu při kousání masa!

Podrobnosti produktu:

  • Redukuje zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kamene
  • uspokojuje u psů přirozenou potřebu kousání
  • Dlouhotrvající radost z kousání beze zbytků
  • Bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem tuku
  • bez umělých barviv a zvýrazňovačů chuti