Edgard & Cooper Bites kachna a kuře

269 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „Edgard & Cooper Bites kachna a kuře“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Bez umělých aromat, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Bohaté na bílkoviny, gemischt, ohne Gentechnik Zvířecí druh Hund Značka Edgard & Cooper Velikost balení 3 × 50 g, 50 g Forma krmiva Kousky Druh masa Kachna, Kuřecí Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Životní fáze Vše Aktionsnummer 5289

EDGARD & COOPER je zárukou velkého množství čerstvého masa, výživných vnitřností a jednoduchých přísad, které jsou připraveny a zabaleny udržitelným způsobem. Přírodní a chutné krmivo pro psy potěší nejen vás a vaše domácí mazlíčky, ale i celou naši planetu.

Naše přírodní a chutné pamlsky Trainings-Bites pro psy v sáčku obsahují spoustu energie a jsou tak dokonalou odměnou za dobré chování. Obsahují lahodné kachní a kuřecí maso z odpovědného chovu (nikdy ne sušené), díky kterému neodolatelně voní a chutnají a jsou pro psy snadno stravitelné. Tato jednoduchá receptura bez obilovin a s vysokým obsahem bílkovin obsahuje několik snadno rozpoznatelných přísad. Naše pochoutky procházejí šetrnou úpravou v troubě, aby v nich zůstaly zachovány všechny přírodní cenné látky a aby vašemu chlupáčovi ještě více chutnaly.

Popis produktu:

  • bohaté na bílkoviny
  • Receptura bez obilovin bohatá na přírodní přísady
  • Obal z biologicky odbouratelných materiálů
  • 1 % získaných peněz podpoří zvířata v nouzi.