ZooRoyal šťavnaté párečky

29 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal šťavnaté párečky“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez cukru, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, S vitaminy A, D3 + E, Vysoký podíl masa, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři Aktionsnummer 5289, 5324 Zvířecí druh Hund Velikost balení 5 × 60 g, 20 × 60 g Nabídky Zbyla Posia Životní fáze Dospělý Forma krmiva Párek Značka ZooRoyal Druh masa Drůbeží

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší

Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – Pro zvířata, jako je to vaše.

Objevte masité pamlsky pro svého psa. Šťavnaté párečky značky ZooRoyal jsou ideálně vhodné jako pamlsek. Libová drůbež se postará o výjimečný chuťový zážitek. Pamlsek doporučený pro psy všech velikostí je speciálně přizpůsobený potřebám dospělých psů. Aby měl pes dostatek energie po celý den, potřebuje kvalitní bílkoviny. Ty mu zajistíte vysokým podílem masa. Pamlsek je bez přídavku cukru a obilovin.

Pamlsky pro psy by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Specifická receptura
  • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
  • s vysokým podílem masa
  • obsahuje minerální látky
  • Bez přídavku obilovin
  • bez přidaného cukru