Vitakraft FOR YOU Hundespaghetti®, 24 cm

109 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Vitakraft FOR YOU Hundespaghetti®, 24 cm“

Velikost zvířete Všechny velikosti Životní fáze Vše Druh masa Vepřové Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Biotin, Bohaté na bílkoviny Značka Vitakraft Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Velikost balení 4 × 60 g, 60 g Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5085, 5289

Potěšte svého psa pamlskem bohatým na bílkoviny. Vitakraft FOR YOU Hundespaghetti® 24 cm se báječně hodí jako malá dobrota nebo odměna pro vašeho miláčka. O dobrou chuť se stará pikantní vepřové maso. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. S tímto krmivem bohatým na bílkoviny získá váš pes dostatek síly a energie pro každodenní život. Biotin může přispět k růstu silných chlupů, drápů a krásné srsti. Záměrně je vyloučeno přidávání barviv.

Aby pamlsky pro vaše huňaté čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Podrobnosti produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • bohatý na bílkoviny
  • s biotinem
  • bez barviv