Dokas kousky kuřecích prsou

139 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Dokas kousky kuřecích prsou“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Kuřecí Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Monoprotein, Vysoký podíl masa Forma krmiva Kousky, Sušené maso Životní fáze Vše Značka Dokas Velikost balení 5 × 70 g, 10× 70 g Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5289

Potěšte svého psa pochoutkou plnou masa. Dokas kousky kuřecích prsou jsou ideální jako odměna – Hodí se také jako motivace při tréninku. Chutné kuřecí maso je zcela zvláštní požitek pro vaše zvíře. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích. Vysoký podíl masa poskytuje obzvláště kvalitní bílkoviny a dodá vašemu čtyřnohému příteli energii na celý den. Psi, kteří se hodně hýbou, mají zvýšenou energetickou potřebu. Toto krmivo pro psy bohaté na bílkoviny dodá psovi dostatek bílkovin pro aktivní život. Pamlsek obsahuje pouze živočišný zdroj bílkovin a je doporučen především pro psy citlivé na stravu.

Aby pamlsky pro vaše čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány v omezené míře. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bohatý na bílkoviny
  • s vysokým podílem masa
  • Pouze jeden zdroj živočišných bílkovin
  • s minerály