8in1 Triple Flavour Wings

339 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „8in1 Triple Flavour Wings“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Hovězí, Kuřecí, Vepřové Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, Bez umělých zvýrazňovačů chuti Forma krmiva Žvýkací proužky a tyčinky Značka 8in1 Velikost balení 3 × 6 ks, 6 kusů, 6 × 6 ks Zvláštní potřeby Péče o zuby Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5289

Triple Flavour Wings od firmy 8in1 s opravdovými kousky kuřecích prsou a s jedinečnou kombinací vepřové a hovězí kůže nabízejí vašemu psovi výjimečný chuťový zážitek.

Hodí se jako pamlsek během dne, jako odměna za dobré chování a také při každodenním tréninku. Díky těmto žvýkacím křidélkům s porcí masa navíc se váš pes bude těšit na svou další pochoutku. Obzvlášť masitá pochoutka Triple Flavour Wings značky 8in1 s dostatkem bílkovin a nízkým obsahem tuku pomáhá díky přirozené potřebě žvýkání předcházet tvorbě zubního kamene a zubního plaku.
Triple Flavour Wings značky 8in1 jsou doporučené pro psy od 2 do 35 kg.

Vzhledem k tomu, že firma 8in1 klade velký důraz na recepturu a přísady, neobsahuje pamlsek Triple Flavour Wings žádný cukr, žádné zvýrazňovače chuti a žádné umělé konzervanty. Hodí se tak jako perfektní odměna nebo pamlsek pro vašeho čtyřnohého kamaráda.
Dopřejte svému psovi zábavu při kousání masa!

Podrobnosti produktu:

  • Redukuje zubní plak a zabraňuje tvorbě zubního kamene
  • uspokojuje u psů přirozenou potřebu kousání
  • Dlouhotrvající radost z kousání beze zbytků
  • Bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem tuku
  • bez umělých barviv a zvýrazňovačů chuti