Pedigree DentaStix pro středně velké psy

749 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Pedigree DentaStix pro středně velké psy“

Velikost zvířete Všechny velikosti Forma krmiva Kousky, Žvýkací proužky a tyčinky Velikost balení 56 kusů, 100 + 12 zdarma (2 × 56 kusů), 112+56 Stück (2+1 gratis) Zvířecí druh Hund Zvláštní potřeby Péče o zuby, Vysoká akceptace Produktová řada krmení Pedigree DentaStix Druh masa Drůbeží, Kuřecí Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý, Vše Značka Pedigree Aktionsnummer 5289

Jestliže pečujete o zdravý chrup svého psa a chcete mu současně dopřát lahodný pamlsek, jsou Pedigree DentaStix ideálně vhodné pro obojí. Speciální tvar X se postará v kombinaci se speciální konzistencí obsažených aktivních látek o to, že se povrch zubů spolehlivě vyčistí. Jestliže budete svému psovi dávat denně jednu tyčinku, je možné snížení tvorby zubního kamene až o 80 % – to je vědecky prokázané.
Abyste mohli psům všech velikostí dávat odpovídající DentaStix po delší dobu, je nejvhodnější zakoupit tento multipack celkem se 168 tyčinkami jak pro malé, středně velké ale i pro velké psy, jejichž chrupu je přizpůsobena velikost tyčinky.

Podrobnosti produktu:

  • lahodné tyčinky pro péči o chrup
  • s jedinečným tvarem X
  • snižují tvorbu zubního kamene až o 80 % (vědecky prokázané)
  • vhodné k dennímu krmení
  • kombinace speciální konzistence a aktivních účinných látek čistí povrch zubů