ZooRoyal šťavnatá paštika, kuře a srdce

389 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal šťavnatá paštika, kuře a srdce“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, Bez přídavku aromat, bez přídavku obilovin, Biotin, S vitaminy D3 + E, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři Zvířecí druh Hund Forma krmiva V paštice Velikost balení 15× 175 g, 30× 175 g Druh masa Kuřecí Značka ZooRoyal Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Kůže a srst Životní fáze Dospělý Aktionsnummer 5324

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší
Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Udělejte svému psovi radost mokrým krmivem s vysokým obsahem vitaminů. ZooRoyal šťavnatá paštika, kuře a srdce je to nejlepší krmivo. Chutné kuřecí maso rozbuší srdce vašeho mazlíčka. Krmivo doporučené pro psy všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Prebiotické složky mohou kladně ovlivnit zdravé zažívání. Přidané vitamíny mohou posílit imunitní systém a obranyschopnost vašeho psa a tím přispět k jeho zdraví. Antioxidační účinek vitamínu E je účinný při boji s volnými radikály. Biotin může přispět k růstu silných chlupů, drápů a krásné srsti. Vědomě navíc nejsou přidány žádné obiloviny, aromatické látky ani konzervanty.

Podrobnosti produktu:

  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • bez přídavku obilovin
  • Bez barviv
  • Bez umělých aromat
  • bez přidaného cukru
  • S biotinem a zinkem pro podporu kůže a srsti
  • S kvasnicemi a vitaminem E na podporu imunitního systému