ZooRoyal grilované kousky s vysokým podílem kuřecího masa a zeleninou v paprikovém krému

139 

Katalogové číslo: 1000070881 Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal grilované kousky s vysokým podílem kuřecího masa a zeleninou v paprikovém krému“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, Biotin, S vitaminem D3, S vitaminem E, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři Zvířecí druh Hund Produktová řada krmení ZooRoyal Grillhappen Zvláštní potřeby Trávicí komplex Velikost balení 11 × 150 g, 22 × 150 g Druh masa Kuřecí Značka ZooRoyal Forma krmiva Kousky Životní fáze Dospělý Aktionsnummer 5324

My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší rozmanité paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout každý den všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

ZooRoyal grilované kousky s vysokým podílem kuřecího masa a zeleninou v paprikovém krému je chutné základní krmivo pro dospělé psy. Receptura neobsahuje přidaný cukr. Komplex podporující trávení pečuje o blaho vašeho psa. Kombinace rostlinné vlákniny, přirozeně se vyskytujících pektinů a inulinu přispívá ke správné funkci a zdraví střev.

 

podrobnosti produktu:

  • základní krmivo pro dospělé psy
  • bez přidaného cukru
  • bez barviv
  • bez konzervačních látek
  • s komplexem podporujícím trávení