ROYAL CANIN Urinary Care kapsička pro psy s citlivými močovými cestami 12× 85 g

409 

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Urinary Care kapsička pro psy s citlivými močovými cestami 12× 85 g“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety Zvláštní potřeby Kastrován / sterilizována Aktionsnummer 4641 Zvířecí druh Hund

– Podporuje zdravou funkci močových cest u malých psů do 10 kg

Proč speciální krmivo pro psy s citlivým močovým ústrojím?

Problémy s funkcí močových cest se u psů vyskytují často. Pokud váš pes nepije dostatek vody, může být jeho moč příliš koncentrovaná.
Minerály v moči pak mohou tvořit krystalky, které mohou vést k tvorbě močových kamenů. Změnou stravy můžete přispět k ochraně močových cest vašeho psa a zabránit tak možné tvorbě močových kamenů. To znamená větší šance na bezstarostný život.

ROYAL CANIN URINARY Mousse je vhodné pro psy všech velikostí. Receptura podporuje funkci močových cest díky ředění moči a napomáhá tvorbě prostředí, které je méně příznivé pro tvorbu močových krystalků. Tvorba močových kamenů je díky ředění moči při užívání krmiva URINARY CARE méně pravděpodobná. Všechna krmiva značky ROYAL CANIN jsou kompletní. Obsahují veškeré důležité živiny jako velmi kvalitní proteiny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerální látky, které váš pes potřebuje pro celoživotně dobrou kondici. Chutné kapsičky značky URINARY CARE mají vysoký podíl vlhkosti, což může přispět ke zvýšenému příjmu tekutin a ředění moči.

Více rozmanitosti díky smíšenému krmení suchého a mokrého krmiva
URINARY CARE je zároveň k dostání jako suché krmivo ve formě křupavých granulí. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány.