ROYAL CANIN MINI AGEING 12+ mokré krmivo pro starší malé psy

319 

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MINI AGEING 12+ mokré krmivo pro starší malé psy“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Životní fáze Senior Druh masa Drůbeží Značka Royal Canin Velikost balení 12 × 85 g, 24 × 85 g Forma krmiva V omáčce Aktionsnummer 4272 Zvířecí druh Hund

ROYAL CANIN MINI AGEING 12+ mokré krmivo pro starší malé psy

  – Zdravé stárnutí
  – Podporuje funkci ledvin
  – Krásná srst

Proč speciální krmivo pro malé psy vyššího věku?

Když se malý pes nachází ve své 2. polovině života, mělo by být zajištěno, že jeho výživa bude nadále podporovat zdraví i ve stáří. Strava sehrává v životě vašeho psa vždy důležitou roli, ať už v jakémkoli věku. Pouze druh požadované stravy se mění.

Krmivo ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ v omáčce je určeno pro psy od 12 let o hmotnosti do 10 kg a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám malých psů.

ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ v omáčce obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů. Ten pomáhá neutralizovat volné radikály. Díky pečlivě vyváženému obsahu fosforu pomáhá ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ v omáčce podporovat funkci ledvin vašeho psa tím, že přispívá k udržování jejich funkce.

Ačkoli by péče o zdravou srst vašeho psa měla být podporována po celou dobu jeho života, ve starším věku je to však obzvlášť důležité. Přídavek omega-3 mastných kyselin EPA a DHA také pomáhá podporovat a zachovat zdravou, udržovanou kůži a dobrý stav srsti vašeho psa.

Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ je k dostání i jako granule ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení granulemi a kapsičkami, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte tak, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ v omáčce nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.