ROYAL CANIN MINI ADULT kapsička pro dospělé malé psy

319 

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MINI ADULT kapsička pro dospělé malé psy“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Druh masa Drůbeží Značka Royal Canin Velikost balení 12 × 85 g, 24 × 85 g Forma krmiva V omáčce Aktionsnummer 4272 Zvířecí druh Hund

ROYAL CANIN MINI ADULT kapsička pro dospělé malé psy

– Zdravé trávení
– Upravený energetický obsah
  – Krásná srst

Váš malý pes potřebuje kompletní krmivo, které pomáhá podporovat a udržovat optimální zdraví v průběhu celé dospělosti.

ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 10 měsíců do 12 let s hmotností až 10 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám malých, dospělých psů.

Receptura značky ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce podporuje zdraví vašeho psa pomocí speciálních živin a přispívá k vyvážené střevní flóře. I v dospělém věku vašeho psa je důležité vyhýbat se nárůstu hmotnosti, protože látková výměna je pomalejší než u štěňat. Pečlivě upravený energetický obsah krmiva ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce pomáhá udržovat ideální hmotnost malých psů.

ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je obohacený o EPA a DHA. Tyto omega-3 mastné kyseliny přispívají k udržení zdravého stavu kůže a srsti a zdravých kostí a kloubů.

Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

ROYAL CANIN Mini Adult je k dostání i jako granule ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení granulemi a kapsičkami, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte tak, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.