RINTI Sensible Kachna, Kuře a brambor

559 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „RINTI Sensible Kachna, Kuře a brambor“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez lepku, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Značka Rinti Zvláštní potřeby Alergici Druh masa Drůbeží Velikost balení 12 × 400 g, 24 × 400 g Zvířecí druh Hund

Rinti znamená stravu vycházející z přírody, která pokrývá potřeby vašeho psa. Aby bylo maso co nejpřirozenější, připravuje se velmi šetrně při nízkých teplotách.

Vyvážené jídlo může vašemu psovi poskytnout toto bezlepkové mokré krmivo. S krmivem RINTI Sensible s příchutí kachny, kuřete a brambor přinášíte do misky vysoce kvalitní krmivo. Lahodná drůbež se postará o výjimečný chuťový zážitek. Krmivo je doporučeno pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Mokré krmivo neobsahuje lepek. Doporučuje se zejména pro psy, kteří jsou citliví na stravu a náchylní k intolerancím. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vašeho psa.

Mokré krmivo má vysoký podíl vlhkosti. To je většinou přes 60 %. Váš pes tak doplňuje tekutiny již při krmení. Váš mazlíček se navíc díky dalšímu objemu tekutiny nasytí rychleji.

Popis produktu:

  • lahodné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti
  • vhodné pro alergiky
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • bez lepku