MOON Ranger hovězí Angus se sladkými bramborami a rybízem

359 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „MOON Ranger hovězí Angus se sladkými bramborami a rybízem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez lepku, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Vitalita a vitaminy Druh masa Hovězí, Vnitřnosti Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém Velikost balení 6 × 800 g, 12 × 800 g Značka MOON RANGER Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5324

Předkem našich čtyřnohých miláčků je vlk. Jeho stravu, kterou nachází v divočině, nyní MOON Ranger spojuje se svým prémiovým krmivem: To znamená hodně dobrého masa doplněného o lahodné plody, kořeny, bobuloviny a vybrané bylinky. V mnoha druzích se používá pouze jeden zdroj bílkovin, aby také psi citliví na stravu dostali vyvážené krmivo. Receptura MOON Ranger je bez výjimky bez obilovin, bez lepku a bez cukru.

Původní. Přírodní. Odpovídající potřebám psů.

Druh „MOON Ranger – hovězí Angus se sladkými bramborami a rybízem“ obohacený konopným olejem a přírodními bylinkami má vysoký 68% podíl masa hovězího plemene Angus jako monoprotein a jen jeden živočišný zdroj bílkovin. & Nejlepší předpoklad pro citlivé psy! Jedinečná receptura byla vyvinuta nejen ve spolupráci s veterináři, ale je také testovaná DLG. Přesvědčte se sami a nabídněte svému psovi přírodní a původní krmivo odpovídající potřebám psů podle vlčího konceptu!

Ve všech variantách MOON Ranger se zpracovávají vybrané přísady. V této variantě najdete proto mimo jiné rybíz a hovězí plemene Angus. Co je na těchto složkách zvláštního?
Rybíz je drobné ovoce s velkou silou: Obsahuje spoustu vitaminů – především vitamin C. Hovězí plemene Angus je zvlášť robustní plemeno skotu a je známé kvalitou svého masa.

MOON Ranger je vyznamenané pečetí kvality DLG. Společnost DLG průběžně testuje všechny druhy v nezávislých laboratorních testech a testech kvality. Tak je možné zaručit jedinečnou kvalitu MOON Ranger!

Podrobnosti produktu

  • se 68% podílem hovězího z plemene Angus jako jediným zdrojem živočišných bílkovin
  • receptura bez obilovin a bez lepku
  • bez přidaného cukru
  • obsahuje sladké brambory a rybíz
  • s cenným konopným olejem a vybranými bylinkami
  • otevřená deklarace – každá přísada je sledovatelná!
  • vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • testováno DLG
  • vyrobeno v Německu
  • MOON Ranger je k dostání v 6 druzích: Hovězí, kachna, zvěřina, hovězí plemene Angus, jehněčí, kuřecí &a telecí Junior