GranataPet Liebling’s Mahlzeit čisté hovězí maso, 400 g

429 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „GranataPet Liebling’s Mahlzeit čisté hovězí maso, 400 g“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Hovězí Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Bez sóji, Bez umělých aromat, Monoprotein, ohne Gentechnik, Vysoký podíl masa Značka Granatapet Velikost balení 6 × 400 g Forma krmiva V bujónu Aktionsnummer 4267 Zvířecí druh Hund

GranataPet Liebling’s Mahlzeit s čistým hovězím masem. Hovězí maso obsahuje spoustu hořčíku, draslíku a železa je považováno za obzvláště dobře stravitelné.
Jadérka z granátového jablka jsou bohaté na vitamíny, minerální látky, mastné kyseliny a mají vysoký obsah bioaktivních přírodních antioxidantů. Lososový olej sestává z velké části z esenciálních nenasycených mastných kyselin. Tyto kyseliny působí protizánětlivě a mohou mít pozitivní vliv na kůži a srst. Chondroitin obsažený ve slávce zelenoústé může působit preventivně proti známkám opotřebení a přispívá k zachování chrupavek.

Podrobnosti produktu:

  • vysoký podíl masa
  • S jadérky granátového jablka
  • Neobsahuje: obiloviny, kombinované části masa, masové náhražky a náhražky bílkovin, jako je sója.
  • Bez umělých barviv, aromatických látek a umělých konzervačních látek
  • Neobsahuje geneticky modifikované organismy ani umělý vitamín K3

Zaručená kvalita značky GranataPet:
Klademe si za cíl nabízet stravu pro psy a kočky v souladu s jejich potřebami a v přirozené formě. Proto naše krmiva pro zvířata vůbec neobsahují obiloviny.
Naše mokré krmivo Liebling’s Mahlzeit představuje snadno stravitelné a chutné krmivo pro psy, které je bohaté na bílkoviny. Produkty vyvíjíme bez pokusů na zvířatech a vyrábíme v Německu. Šetrný výrobní proces zaručuje, že si přísady zachovají svoje přirozené vitaminy a živiny.
Čím jsou krmiva GranataPet tak speciální?
Jádra granátového jablka, kterými zjemňujeme všechny produkty značky GranataPet, jsou přirozeně bohaté na kyselinu ellagovou, přírodní antioxidanty a vysoce účinný prostředek na ochranu buněk. Již po tisíciletí ručí toto červené božské ovoce za vitalitu a dlouhověkost.
Četné vědecké studie dokládají pozitivní vliv jader granátového jablka na kardiovaskulární a imunitní systém.