Rinti Max-i-Mum, zkušební balení

1 749 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „Rinti Max-i-Mum, zkušební balení“

Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Druh masa Hovězí, Kuřecí, Vnitřnosti Životní fáze Dospělý Značka Rinti Velikost zvířete Maxi Forma krmiva Krokety Velikost balení 3 × 4 kg Nabídky Míchané balení Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5492CZ

Firma Rinti slibuje stravu vycházející z přírody, která naplňuje všechny potřeby vašeho psa. Aby bylo maso co nejpřirozenější, připravuje se velmi šetrně při nízkých teplotách.

Pokud hledáte granule pro psy plné vitamínů bez obsahu obilovin, právě jste je našli. Se zkušebním balením Rinti Max-i-Mum si vyberete vynikající krmivo. Balení se speciálně sladěnými variacemi zaručí vašemu psovi výjimečný chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství granulí pro psy, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Krmivo je vhodné pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů.

Rinti Max-i-Mum, zkušební balení, je lahodné krmivo, které podporuje vyváženou stravu a optimálně se stará o vašeho psa. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • výborná snášenlivost