Rinti Max-i-Mum variace chutí s hovězím a kuřecím masem

1 149 

Popis

Informace o produktu „Rinti Max-i-Mum variace chutí s hovězím a kuřecím masem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Drůbeží, Hovězí, Kuřecí Aktionsnummer 4585, 5037, 5335 Zvířecí druh Hund Velikost balení 2 × 4 kg, 2 × 12 kg Nabídky Míchané balení Vlastnosti krmiva bez přídavku obilovin, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Produktová řada krmení Rinti Maxi-i-Mum Zvláštní potřeby Alergici, Podporující trávení, Vysoká akceptace Značka Rinti Forma krmiva Kousky Životní fáze Dospělý

Granule pro psy Max-i-Mum s hovězím masem značky Rinti se výborně hodí pro každého, kdo hledá granule bez obilovin. Na rozdíl od mnoha podobných produktů zde najdete pouze výživné hovězí maso, vnitřnosti a zeleninu. Doplněné o výživově a fyziologicky odpovídajícího množství ingrediencí s vysokým obsahem živin jako je rybí tuk a pivovarské kvasnice. To vše tvoří lahodné a vyvážené suché krmivo pro dospělé psy.
Suché krmivo značky Rinti se krom velmi kvalitních ingrediencí vyznačuje i vysokou využitelností živin zlepšenou absencí obilovin. O dostatečný přísun energie se krom toho postará mírně zvýšený obsah tuků ve vyváženém poměru k množství bílkovin. Váš čtyřnohý miláček tak bude mít z čeho čerpat při svých každodenních dobrodružstvích.

Podrobnosti produktu:

  • Suché krmivo pro dospělé psy
  • 70 % masa a vnitřností a 30 % zeleniny
  • Bez obilovin
  • S přirozenou chutí masa
  • dobře využitelné

Suché krmivo pro psy Max-i-Mum s kuřecím masem značky Rinti je ideální pro všechny majitele psů, kteří hledají plnohodnotné suché krmivo bez obilovin. Na rozdíl od běžných suchých krmiv, které používají obiloviny jako plnidlo, v něm najdete pouze lehké kuřecí maso, vnitřnosti a zeleninu jako hrášek nebo mrkev. Recepturu doplňuje výživově a fyziologicky odpovídající množství ingrediencí s obsahem živin jako semínko jitrocele a pivovarské kvasnice. Tak má vypadat složení chutného, vyváženého suchého krmiva pro dospělé psy!
Suché krmivo značky Rinti krom kvalitních surovin boduje i velmi dobrou stravitelností, kterou umožňuje absence obilovin. Dalším kladem krmiva je krom toho fakt, že je vysoký obsah tuků ve vyváženém poměru k obsahu bílkovin, což umožňuje dostatečný přísun energie pro vašeho čtyřnohého miláčka, kterému vždy dodává všechno důležité v optimálním množství.