Edgard & Cooper Adult, zkušební balení, 4× 2,5 kg

2 239 

Popis

Informace o produktu „Edgard & Cooper Adult, zkušební balení, 4× 2,5 kg“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Bez umělých aromat, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, gemischt, ohne Gentechnik, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vyvážený poměr vápníku a fosforu Značka Edgard & Cooper Nabídky Míchané balení Druh masa Jehněčí, Jelen, Kachna, Kuřecí, Losos Zvláštní potřeby Citlivé zažívání, Vysoká akceptace Forma krmiva Krokety Životní fáze Dospělý Zvířecí druh Hund

EDGARD & COOPER je zárukou velkého množství čerstvého masa, výživných vnitřností a jednoduchých přísad, které jsou připraveny a zabaleny udržitelným způsobem. Přírodní a chutné krmivo pro psy potěší nejen vás a vaše domácí mazlíčky, ale i celou naši planetu.

Tyto receptury bez obilovin obsahují vysoký podíl chutného, čerstvého masa a norského lososa a jsou tedy skvělým zdrojem bílkovin (neobsahuje dehydrované maso a ryby). Krmivo je lehce stravitelné (takže ideální pro citlivý žaludek) a obsahuje prebiotika pro podporu zdravé střevní mikroflóry. Naše granule připravujeme se super zdravou směsí z ovoce a zeleniny a s extra porcí bylin. Ta je poté šetrně tepelně opracovaná způsobem, který zachovává vše prospěšné i chuť. Vyrobeno v Německu.

Popis produktu:

  • Mnoho čerstvého masa a ryb z druhově vhodného chovu
  • Receptura bez obilovin bohatá na přírodní přísady
  • Obal z biologicky odbouratelných materiálů
  • 1 % získaných peněz podpoří zvířata v nouzi.
  • Čtyři druhy: Kuře z volného chovu, jelení maso, kachna z volného chovu, norský losos