8in1 zkušební balení pro středně velké psy

599 

Popis

Informace o produktu „8in1 zkušební balení pro středně velké psy“

Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Vysoký podíl masa Životní fáze Vše Velikost zvířete Střední Druh masa Drůbeží Forma krmiva Žvýkací kosti, Žvýkací proužky a tyčinky Značka 8in1 Nabídky Míchané balení Zvířecí druh Hund Aktionsnummer 5289

Pokud pro vašeho psa hledáte pamlsek s vysokým podílem masa, právě jste ho našli. Balení se speciálně sladěnými variacemi zaručí vašemu psovi výjimečný chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství pamlsků pro psy, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

8in1 zkušební balení pro středně velké psy je nejvyšší odměna pro vašeho chlupáče. Pamlsek je doporučený pro středně velké psy a psy ve všech životních fázích.

Pamlsky pro psy by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Dbejte následujících pokynů: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • chutný pamlsek
  • jako odměna