ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult granule pro psy

2 749 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult granule pro psy“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží Zvláštní potřeby Kůže a srst Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety Velikost balení 1,5 kg, 3 kg, 7,5 kg Produktová řada krmení Royal Canin Breed Health Nutrition Aktionsnummer 4370, 4767 Zvířecí druh Hund

– Zdravá kůže a hezká srst
– Vysoká chutnost
– Podporuje zdravé zuby

Proč speciální krmivo pro dospělé jorkšírské teriéry?

Jorkšířští teriéři nebo jorkšíři jsou vyrovnaní, aktivní a inteligentní psi plní energie a nadšení. Malý teriér je zvídavý, hravý a sebevědomý. Psi různých plemen mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví by to mělo být zohledněno ve stravě. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult je vhodné pro jorkšírské teriéry od 10. měsíce a je speciálně přizpůsobené nutričním potřebám tohoto plemene.

Nezaměnitelná, dlouhá a hedvábná srst jorkšíra potřebuje k udržení kvalitní srsti a zdravé kůže zvláštní péči. Krmivo ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult je obohacené brutnákovým olejem a omega-3 mastnými kyselinami (EPA a DHA), které podporují funkci kožní bariéry, což významně přispívá ke zdraví kůže. Krmivo pro psy tohoto plemene navíc pomáhá vašemu psovi udržovat ideální hmotnost. Na míru šité krokety obsahují zachycovač vápníku, který může snížit pravděpodobnost tvorby zubního kamene. To zlepšuje celkovou hygienu dutiny ústní vašeho psa. Pečlivě vybrané suroviny zajistí i u velmi vybíravých pejsků maximální snášenlivost.
Pro větší pestrost Další varianty produktu
Pro uspokojení individuálních preferencí různých jorkšírských teriérů je ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult k dostání také jako mokré krmivo ve formě chutné pěny. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte, že váš pes dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.