ROYAL CANIN X-Small Puppy 1,5 kg + Mini Puppy v omáčce 12× 85 g

699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN X-Small Puppy 1,5 kg + Mini Puppy v omáčce 12× 85 g“

Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Zvláštní potřeby Těhotenství a odchov, Vysoká akceptace Druh masa Drůbeží Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety, V omáčce Životní fáze Štěně Velikost zvířete X-Small Aktionsnummer 4856 Zvířecí druh Hund

ROYAL CANIN X-SMALL Puppy granule pro štěňata velmi malých plemen psa do 11 měsíců
  
    – Podporují přirozenou obranyschopnost

    – Podporují zdravé trávení

    – Pokrývají vysokou energetickou potřebu ve fázi růstu

Proč podávat speciální krmivo pro štěňata psům velmi malých plemen?

Malá plemena psů dosahují rychleji dospělosti než větší plemena a mají kratší a intenzivnější fázi růstu. To znamená, že štěně má během této fáze růstu vyšší energetickou potřebu. Proto potřebuje krmivo pro štěňata se správným obsahem energie. Toto krmivo podporuje jeho imunitní systém, který se teprve postupně vyvíjí, zatímco tělo štěněte roste.

Krmivo ROYAL CANIN X-Small Puppy je speciálně přizpůsobeno potřebám štěňat velmi malých psích plemen. Zajišťuje vyvážený přísun vlákniny, což usnadňuje činnost střev a přispívá k dobré kvalitě stolice psa. Navíc bylo toto krmivo vyvinuto pro pokrytí zvýšené energetické potřeby štěňat velmi malých psích plemen během fáze růstu.

Štěňata jsou citlivější než dospělí psi. Proto potřebují speciální krmivo pro štěňata, které je optimalizováno pro jejich potřeby. Je jim tak umožněn nejlepší možný start do života a podporován zdravý růst.

Krmivo ROYAL CANIN X-Small Puppy obsahuje speciální komplex antioxidantů, které přispívají k budování imunitního systému štěněte. Tento komplex obsahuje vitamin E, který podporuje přirozenou obranyschopnost a zachování zdravé kůže.

Granule s obzvláště malými kroketami byly přizpůsobeny speciálně pro čelisti štěňat velmi malých psích plemen. Jejich exkluzivní receptura chutná i vybíravým psům, což u psů malých plemen často představuje výzvu.

Granule ROYAL CANIN X-Small Puppy obsahují drůbeží bílkovinu, rýži, kukuřici a rostlinnou bílkovinu pro vysoký přísun energie. Sušené plátky řepy a slupky psyllia slouží jako vláknina pro podporu zdravých střev, trávení a průchodu stravy střevem. Krmivo obsahuje minerály a rybí olej, které přispívají ke zdravému imunitnímu systému štěněte a jeho zachování.

Granule ROYAL CANIN X-Small Puppy se hodí pro štěňata velmi malých psích plemen ve věku 2–10 měsíců. Za velmi malá plemena psa se obvykle považují psi, kteří mají v dospělosti hmotnost do 4 kg.

 

ROYAL CANIN Mini Puppy krmivo pro štěňata, kapsička pro malé psy do 10  měsíců

    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – Vysoký obsah energie

Proč speciální krmivo pro štěňata?

Fáze růstu vašeho štěněte je důležitým obdobím života. Je to čas fyzických změn a nových objevů. Zatímco vaše štěně ještě roste, mělo by být zajištěno, aby jeho výživa přispívala k optimálnímu zdraví.
ROYAL CANIN Mini Puppy, kapsička pro malé psy do 10. měsíce věku s výslednou hmotností max. 10 kg a je ideálně přizpůsobená potřebám malých štěňat. Pro podporu přirozené obranyschopnosti štěněte obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitaminu E), který podporuje obranyschopnost štěněte během fáze růstu.
ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce také obsahuje mnoho živin, které podporují celkové zdravé trávení vašeho štěněte. To zahrnuje i udržování vyvážené střevní flóry. Protože vaše štěně patří k malým plemenům, netrvá dlouho, než dosáhne své plné velikosti. V této souvislosti je důležité, aby spotřeba energie vašeho štěněte byla v rámci stravy náležitě zohledněna. Z tohoto důvodu obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce vysoký obsah energie, který pokryje spotřebu energie vašeho štěněte.

 

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.