ROYAL CANIN RELAX CARE MINI granule pro malé psy v neklidném prostředí

669 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN RELAX CARE MINI granule pro malé psy v neklidném prostředí“

Velikost zvířete Mini, Všechny velikosti Životní fáze Vše Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety Velikost balení 1 kg, 2 × 8 kg, 3 kg, 8 kg Zvláštní potřeby Protistresové Vlastnosti krmiva S vitaminy A, D3 + E Produktová řada krmení Royal Canin Canine Health Nutrition Aktionsnummer 4373, 4641, 4726 Zvířecí druh Hund

– Toto krmivo pomáhá vašemu psovi přizpůsobit se neklidnému prostředí

Proč dávat psům, kterým chybí emoční rovnováha, speciální krmivo?

Váš pes může pociťovat stres, když se změní každodenní rutiny. Zvláštní události jako přestěhování, jízda autem nebo příchod nového miminka do rodiny, mohou způsobit velké změny a psa zneklidnit. Psi, kterým chybí emoční rovnováha, často změní své chování: Izolují se, stáhnou se nebo jsou neklidní – to vše mohou být známky emoční zátěže. Přizpůsobte potravu pro vašeho psa a pomozte mu tak lépe se vyrovnat se změnou životních podmínek.

ROYAL CANIN RELAX CARE Mini je krmivo vhodné pro psy s tělesnou hmotností do 10 kg. Obzvláště chutná receptura krmiva značky RELAX CARE byla navržena tak, aby pomáhala vašemu psovi přizpůsobit se změnám svého prostředí – s aktivními přírodními bílkovinami, které mohou v náročných situacích přispět k uvolnění vašeho psa.  ROYAL CANIN používá tyto kvalitní, přírodní živiny v dobře stravitelné formě a pečlivě kontrolovaném složení, množství a kvalitě.

Všechna krmiva značky ROYAL CANIN jsou vyvážená základní krmiva. Obsahují veškeré důležité živiny jako velmi kvalitní proteiny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerální látky, které váš pes potřebuje pro celoživotně dobrou kondici.

Více rozmanitosti díky smíšenému krmení suchého a mokrého krmiva
RELAX CARE je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také perfektně vzájemně kombinovat. Můžete například nabízet mokré krmivo jako doplněk ke granulím.

Prokázané výsledky
O 44 % psů více se chovalo normálně ve změněných situacích. To bylo testováno a vědecky dokázáno v interních studiích provedených společností ROYAL CANIN.