ROYAL CANIN DENTAL CARE MEDIUM granule pro středně velké psy s citlivými zuby

1 699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DENTAL CARE MEDIUM granule pro středně velké psy s citlivými zuby“

Životní fáze Vše Velikost zvířete Střední Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety Velikost balení 2 × 10 kg, 10 kg Produktová řada krmení Royal Canin Canine Health Nutrition Zvláštní potřeby Péče o zuby Aktionsnummer 4373 Zvířecí druh Hund

– snižuje zubní plak

Poté, co se váš pes nají, se bakterie přirozeně usazují na jeho zubech. Pokud nejsou zuby vyčištěny, může se rychle vytvořit plak a následně zubní kámen, což může ohrozit zdraví vašeho čtyřnohého miláčka.
ROYAL CANIN Dental Care Medium je vhodný pro psy s hmotností od 11 do 25 kg a je to chutné kompletní krmivo, které může přispět k ochraně zubů vašeho psa.
Funkční textura kroket značky ROYAL CANIN Dental Care Medium je určena k čištění zubů psa při žvýkání. Pokroková textura kroket obklopí zuby vašeho psa při každém skousnutí, takže při žvýkání mechanicky čistí povrch zubů.

ROYAL CANIN Dental Care Medium obsahuje výživné krokety obohacené chelátory, které vážou vápník ve slinách vašeho psa, pomáhají omezit tvorbu nového zubního kamene a podporují zdravý chrup vašeho čtyřnohého miláčka.
Náš nutriční program Dental Care je k dostání jako křupavé suché krmivo a je vhodný jako základní krmivo.
Náš příslib kvality je podepřen vědeckými důkazy: Interní studia prokázala, že ROYAL CANIN Dental Care Mini snižuje tvorbu zubního plaku až o 99 %. ROYAL CANIN Dental Care Mini tak prokazatelně účinně přispívá k boji proti zubnímu kameni.