ROYAL CANIN DENTAL CARE MAXI suché krmivo pro velké psy s citlivými zuby

1 499 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DENTAL CARE MAXI suché krmivo pro velké psy s citlivými zuby“

Životní fáze Vše Značka Royal Canin Velikost zvířete Maxi Forma krmiva Krokety Velikost balení 2 × 9 kg, 9 kg Produktová řada krmení Royal Canin Canine Health Nutrition Zvláštní potřeby Péče o zuby Aktionsnummer 4353, 4373 Zvířecí druh Hund

– snižuje zubní plak

Psi mají zuby trvalé, přetrvávající po celý život. Proto je mnohem důležitější tento chrup a dásně chránit.
ROYAL CANIN Dental Care Maxi je vhodný pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a je chutné kompletní krmivo, které podporuje zdravé zuby vašeho psa.
Toto moderní krmivo pro psy má funkční texturu kroket, která zajišťuje, že jsou zuby vašeho psa při žvýkání čištěny. Mechanická textura kroket obklopí zuby vašeho psa při každém skousnutí, takže při žvýkání čistí povrch zubů.
Bakterie, které se hromadí na zubech vašeho psa po jídle, po určité době vytvoří plak, který mineralizací s vápníkem ve slinách vytváří zubní kámen. ROYAL CANIN Dental Care Maxi obsahuje výživné krokety obohacené chelátory, které vážou vápník ve slinách vašeho psa a pomáhají zabránit tvorbě nového zubního kamene.
Náš nutriční program Dental Care je k dostání jako křupavé suché krmivo a je vhodný jako základní krmivo.
Náš příslib kvality je podepřen vědeckými důkazy: Interní studia prokázala, že ROYAL CANIN Dental Care Mini snižuje tvorbu zubního plaku až o 75 %. ROYAL CANIN Dental Care Mini tak prokazatelně účinně přispívá k boji proti zubnímu kameni.