PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST s vysokým obsahem krocana, 2,5 kg

519 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST s vysokým obsahem krocana, 2,5 kg“

Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Druh masa Krocan / krůta Velikost zvířete Maxi, Střední Velikost balení 2,5 kg, 12 kg Zvláštní potřeby Citlivé zažívání Značka Pro Plan Vlastnosti krmiva bez přídavku obilovin Zvířecí druh Hund

Tyto chutné granule se postarají o vyváženou stravu vašeho psa. PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST s vysokým obsahem krocana jsou vynikajícím krmivem. Krocan a krůta představují pochoutku pro vašeho mazlíčka. Krmivo je vhodné pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Granule neobsahují obiloviny. Proto se ideálně hodí pro psy, kteří často trpí alergiemi. Jeho složky mohou mít pozitivní vliv na citlivé zažívání.

Vydatné a trvanlivé krmivo PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST s vysokým obsahem krocana je lahodný pokrm pro každý den. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Podrobnosti produktu:

  • Chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • Bez obilovin.
  • Pro citlivé zažívání
  • Obsahuje minerální látky.