Green Petfood VeggieDog grainfree

149 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Green Petfood VeggieDog grainfree“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží Forma krmiva Krokety Značka Green Petfood Velikost balení 2 × 10 kg, 5 × 900 g, 10 kg, 900 g Aktionsnummer 4456 Zvířecí druh Hund

Chcete svému psovi nabídnout granule plné vitamínů? S krmivem Green Petfood VeggieDog grainfree přinášíte do misky jen to nejlepší. Krmivo je vhodné pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Přidané vitamíny podporují vitální a intenzivní život psů. Za superpotravinu je považována následující přísada: Heřmánek, který může mít pozitivní vliv na zdraví. Heřmánek je známá léčivá bylina. Přípravky z heřmánku se používají například také k léčbě lehkých zánětů a k uklidnění žaludku a střev.

Green Petfood VeggieDog grainfree je lahodné krmivo, které dodá vašemu psovi potřebné živiny. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Popis produktu:

  • lahodné granule
  • jednoduché uskladnění
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • s minerály
  • S heřmánkem